sohbet

Mobilden sohbete giremiyorum

mobilden-baglan

Mobilden Sohbete Bağlanmak

Mobil kullanıcıların büyük sorunu ,telefonları ile sohbete bağlanamayanlar için yazımıza göz atınız,

Bildiğiniz üzere mirc chat siteleri artık mobil kullanıcılar tarafından daha fazla ilgi görmektedirler. Bu durum hem kullanıcıların daha rahat sohbet etme imkanı bulmaları hemde her yerde online olma imkanı sağlamaktadır.

Tatli.net e girdiğinizde anasayfada Sohbete Bağlan resmine tıklayarak sizi mobil sohbet appletine yönlendirir sayfa ve dizden nick yazıp bağlanmanızı talep eder. Çok basit bir işlem ile 2 tık sayesinde odalara giriş yapabilirsiniz. Mobil giriş ten sonra odalara bağlandığınızda zaten bir kaç dakika gözlemleyerek appleti çözmeniz mümkün olacaktır. Odalar üst kısımda sıralanmıştır, hangisine bakmak isterseniz ona tıklamalısınız.

Ayrıca özel görüşmeler için konuşmak istediğiniz Rumuz`un üzerine tıkladığınızda açılan küçük pencere sizi yönlendirecektir farklı aktiviteler için.

Mobil Sayfaya Giremiyorum

Sayfanın açılmama sorunu var ise, öncelikle internet bağlantınızı kontrol ediniz, var olduğuna eminseniz kısa süreli web ten kaynaklanan sorun olabilir, 5-10 dk bekleyerek tekrar bağlanmayı deneyiniz. Özel güvenlik önlemleri sitemizde mevcut olmasına rağmen teknik sorunlar ile karşılaşmak mümkündür. Kısa süre sonra aktif olacaktır. Şayet sorun sizin telefonunuz yada veri kaynağınız ile ilgili ise bir kaç işlem önerebiliriz.

  • Girdiğiniz tarayıcının geçmişini temizleyin
  • Telefonunuzu kapatıp açın
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin

Bu maddeleri deneyerek sorunu düzeltebilirsiniz.

Mobil sohbet Kuralları Göz Ardı Etmeyiniz

Sunucularda uyulması gereken belli başlı kurallar vardır. Bu kuralların var oluş nedeni, daha düzenli ve sağlıklı ortam oluşturmaktır. Bizler verdiğimiz emeklerin karşılığında sizlerin daha iyi bir ortam içerisin de sohbet etmeniz için olduğunu unutmayınız. Her kullanıcı kendi Nick`inden sorumludur. Ve her giriş yapan kullanıcı KURALLAR  sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Tatli.net keyif dolu zamanlar diler.

9 yorum

  1. İstanbul’da yaşıyorm bekarım 1.74 boyunda emekli 7/24 zamanı olan eğitimli medeni düşünen çağdaş yaşayan hemen her gün değişik temiz ve şık giyinen vucut temizliğine çok dikkat eden birisiyim seyehati çok seven kamelya olarak her türlü protokol yemek ve iş ortamlarında rahat hareket edebilen karizmatik görüntümle yanımda bulunan bayana itibar kazandırır her türlü manada bayanı mutlu etmeyi bilen nazik ve kültürlü davranışlarımla mutlu edemeyeceğim bayan asla olamaz bu konuda iddialıyım benimle tanışan merhaba eden insanlara mutluluk veren karekterik ve olgun yapımla beraber olduğum herkesi mutlu etmeye hazırım. en kısa zamanda tecrübelerimden faydalanmak isteyen bayanlarla tanışmayı bekliyor saygılarımı sunuyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*