sohbet

Mobil Bursa sohbet Odaları

Telefondan İslami Sohbet Sitesine Giriş

MOBİL BURSA SOHBET

Mobil bursa sohbet odaları hakkında gelişmeler ve nasıl bağlantı kurulur gibi sorulara ilk ağızdan cevaplar.

Bursa sohbet odasına hoş geldiniz. Öncelikle daha önce kullandığınız sayfaları tamamen kapatarak , tarayıcınızın geçmişini silin. Artık hayatınızda yepyeni ve güncel bir sohbet sayfası var, insanların kendi içlerinde ne kadar ideal bir yaşam stili oluşturdularsa, Tatli.net  sadece bu insanları bir arada tutarak kaliteye kalite katma amacı kendisine misyon edinmiştir.

Öncelikle Bursa halkını tanıyalım. Bursa Türkiyemizin 4. büyük şehri ve 3 milyon civarı nüfusa sahip harika bir şehirdir. Burada yaşayan halkın büyük bölümü farklı şehirlerden göz ile gelen topluluklardır. Bursa da sohbet çok eski yıllardan günümüze kadar hala devam etmektedir. İnsanların çabaları sadece bu yönde olmadığı gibi, her sohbete giriş yapan kişi, iyi olduğunu da göstermez.

Bursa Mobilden Sohbete Bağlanıyor

Eski dönemlerde hatırlamak gerekirse, ilk chat aracı olarak kullanılan mirc sitelerini hatırlayanlar eminim şuan anılarını konuşmaya başlamıştır. Pc kullananlar ve henüz internetin kısıtlı olması durumu  bunlar nelerdir;

  • Web sitelerin az olması
  • Sosyal ağların henüz olmaması
  • İnternet hatlarının yaygın olmaması
  • Teknolojinin henüz patlamamış dönemlerde olması

Gibi bir çok dış faktörün mevcut olmasından dolayı, insanlar çok az sanal alemi tanımaktaydılar. İnternet cafelere girildiğinde oyun oynayan bir çok cocuk ve genç kesimi henüz sohbet odalarından haberleri bile yoktu. O dönemlerde bilgisayar lüks konumunda olduğu için evlere girmesi hayli zaman aldı.Bir anda gelişen ve büyüyen teknoloji tamamen bilgisayarları cebimize getirerek mobil sohbet  sistemiyle buluşu gerçekleştirdi. Artık Bursa insanları mobil telefonlarını kullanarak sohbet etmekten keyif almaktadırlar.

Sadece Bursadan arkadaş ve dostluk kurmak için sayfaya gelen 1 milyonu aşkın Bursalı, anında arkadaş edinerek bu tanışmayı reel hayata taşıyarak aktivitelerini güncel tutmaktadırlar.

MOBİLDEN SOHBETE BAĞLANMA HAKKINDA BİLGİ

Telefon kullanmayı çok iyi bilmenize gerek duymayan bir sistemden bahsedeceğim. Bursa da mobil telefon kullanıcıları hayli fazla ve Bursa sayfasını mobil kullanarak ziyaret etmektedirler. Basit ve kolay bir arayüz sadece yukarıdaki sohbet girişi için tıkla bölümüne tıklamanız sizi sohbet applet girişine yönlendirecektir.

Bu giriş bölümünde sizden takma bir isim yazıp bağlanmanızı isteyecektir. Bu bağlantıyı yaptığınızda mobilden bursa sohbet odasına otomatik olarak bağlantı oluşturmuş olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*