sohbet

Memur sohbet odaları

memur-sohbet

Memur Sohbet Odaları

Memur sohbet ve kamuda çalışan personeller için oluşturulan chat sitesidir.

Öncelikle gün içinde yaşanan yoğun iş stresinden dolayı, bazen kafa dağıtmak için chat odalarına bağlanmak insanlara morel verebilir. Bu sayfada geçirilen süre zarfında kafa yorgunluğu, sıkıntıları unutmak gibi maddeler kafanızdan bir süre silebilir.

Genellikle memurlar hakkın da bilinen bir algı ,az çalışmak veya masa başı çalışmak olarak nitelendirildiği için yorgun olmazlar gibi bir düşünce söz konusu olabilir. Tabi ki bu memur arkadaşımızın hangi kamu personeli olduğunu bilmeden aynı gruba dahil etmek yanlış olacaktır.

Sohbet etmek için Tatli.net Kamu personeline ait ,memur sayfası eklemiştir. Bunun başlıca amacı, mertebe olarak veya aradığını bilmek olarak da adlandırılabilir.

Memur Adayları Girebilirmi ?

Bildiğiniz üzere, Taşeron kamu çalışanları son düzenleme ile kadroya alınacağı bilgisi verilmişti, peki bu kadro olayında girişi kesinleşen veya kesinleşmeyen kamu çalışanlarını da sohbet için sayfamızda görmeniz mümkündür.

Sonuçta aday olmak da bize yeterli bir kavramdır. Kamu sohbetlerinin nasıl olacağına dair fikirler kişiler tarafından oluşturulur gelen diğer memur arkadaşlarımız da ,bu konulara eşlik etmekte hak sahibidirler.

 

Sohbet odaları Güvenli Giriş yapmak

Tatli.net olarak, üst düzey korumalara sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sadece web girişleri değil IRC olarak da %100 korumalı şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetin asıl amacı daha sağlıklı ve huzurlu bir ortamda kamu çalışanlarını toplamak ve arayış alanlarını istediği şekilde sunmak.

SSL güvenliği ile sayfada rahat rahat dolaşarak gizlilik haklarınız sadece şahıslara özel ve kişiye aittir.

NOT: Memur sohbet ve Kamu çalışanları ile sohbet ortamına girebilmek için Tatli.net sayfasını kullanmanız yeterlidir. Üyelik ve ücret kesinlikle yoktur.

Bedava ücretsiz chat sohbet hizmeti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*