konyasohbet
01-10-18 Şehir Sohbet Zafer Şahin 77 Defa Okundu

Konya sohbet

Mevlana şehri Konya sohbet için sohbet odalarında bulunuyorsunuz.Konya ilimiz ile ilgili çok özel ve bilinmeyen yanlarını konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

Konya sohbet hizmeti için ücretsiz bir web sohbet girişidir.Bu girişi edebi ile sohbet ederim diyen her kişi kullanma hakkına sahiptir.Konya ile islami sohbet odası da bir birleşim içerisindedir.Aynı konuya hizmet sağlayan bu iki bağlığı birleştirerek tek sayfada mesajlaşma hakkına sahip oluruz.

Konya`nın bazı özelliklerine değinecek olursak insanları ve tabiatı ile başlamak gerekir.

Konya Sohbet Seviliyor

Bir dönem sohbet sitelerinin yoğunlaşma döneminde, bir kaç kişinin Konya sohbet olarak arama motoru Google.com.tr de aratıldığına şahit olduk ve ufak çaplı bir araştırma yaparak bu kelimeleri kaç kişi ve ne için arıyor? Sorusunu kendimize yönelttik.

Konya sohbet sadece Konyalılar değil Samsunlu,Sivaslı hatta Hataylı kullanıcıların da arama motorlarında arattığını gördük.Bunun sebebi belli bir kitle edinmiş sohbet sitesi olarak insanlara hizmet verdiğini anladık.

Konya iline ait bir çok sohbetlerin dini çerçevemize uygun konular ve başlıklar olduğu da bariz.Halkımızın örf ve adetlerimize önem verdiği bu dönemlerde Türklüğünü de ön planda tutarak savunulur bir yanı olduğunu da belirtiriz.

Konya sohbet i ,Türkiye`nin ve Dünya nın her yerinden ziyaret eden kullanıcılar olduğunu da bazı görseller ile örnekleyelim.

konya-arama

konya sohbet

Google arama motorunda Konya sohbet araması yapıldığında kaç kişi günlük ve aylık bazında aradığını ve giriş yaptığını tespit edelim.

konya-arama-hacmi

KOnya chat

Arama hacmini üst görselde görüyoruz.Buna rağmen Konya sohbet kelimesi aylık 420 defa aranma sağlanmış, bu istatistikler her ay değişme sağlayabilir, çünkü insanların anlık arama isteğine de bağlı bir durum söz konusudur.

 

Konya Sohbet Mobil Uyumu

Kullanıcıların bir çoğu yarısından da fazla kısmı, mobil telefonları ile chat yapmaya alıştı bile, evimizdeki bilgisayarlar tozlu raflara kaldırıldı.Cebimizdeki akıllı cep telefonları ile iletişimde sınır yok.

Durum böyle olunca, sohbet sitelerinden büyük hamleler arka arkaya geldi.Mobil telefonlar için uyumlu web tasarımlar (responsive)  duyarlı – uyumlu anlamlarında kullanılır.Kısaca mobil uyumlu web siteleri ve odalara bağlanabilmek için mobil appletler yerlerini çoktan aldılar.

Konya sohbet arayanlar mobil ,PC veya tabletlerden kolayca bağlanma imkanı bulabilir.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.