sohbet

Kameralı Sohbetlerde Mobil ve Tablet Kullanımı

İslami chat alanında son derece yaygın olarak bilinen tatli.net sitemiz sayesinde sizlerde aradığınız arkadaşı kısa sürede bulabilirsiniz. Bir çok insanın takıldığı ve gerçek hayatta bulamadığı islami chat sitelerinden edinebilmektedir. Bunun için sohbet odalarındaki aktifliğiniz çok önemlidir. Online süresi yüksek olan kişilerin daha çok kişilerle görüşebilme ve kendi kriterlerine uygun olan kişiyi bulma olasılığı daha yüksektir. Bu konuda geçerli çalışmaları yaparak sizlere gelişen teknoloji ile birlikte geçtiğimiz günlerde kameralı sohbet odalarını da sunmuştuk. Bu sohbet odaları sayesinde yazışmalı olarak muhabbeti bir sonraki aşamaya taşıyabilen kişilerin reel dünyada görüşmeden önce bir birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için kullanıma açılmıştır. Ancak bu hususta bazı noktalar dikkat çekmekte ve kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Son zamanlarda çeşitli haber sitelerinde yer alan bilgileri göre dolandırıcıların islami chat platformunu da kullandıklarını bilmeliyiz. Bu kıstası göz önüne alırsak güvenmediğiniz ve uzun süredir konuşmadığınız kişilere kamera açmamalısınız. Yazışmalı sohbet odaları sizlerin güvenliği açısından belli aralıklarla kontrol altında tutulmakta fakat kameralı sohbet odalarında gizliliği sağlamak için her hangi bir müdahale yapılmamaktadır.

Kameralı Sohbet Odalarında Mobil Özelliği

Kameralı sohbet odalarına bağlanabilmek için masaüstü bilgisayardan giriş yapan kişilerin harici olarak ek bir kameraya ve mikrofona ihtiyaçları vardır. Sistem girişte bu analizleri yaparak kurulu donanımların olup olmadığını kontrol etmektedir. Laptop bilgisayarlarda otomatik olarak geçilen bu adım, masaüstünden giriş yapanlar için sıkıntı oluşturabilmektedir. Bu nedenle evinde harici olarak tablet ya da telefonu ile sohbet odalarına bağlanmak isteyen kişileri de düşündük. Mobil cihazların neredeyse artık hepsinde bir selfie kamerası yer almaktadır. Bu kamera sayesinde sohbet odalarında yer alan kameralı görüşmelere katılabilirsiniz. Cihazlarda telefon görüşmesi yapmak amacıyla kullanılan mikrofonlar bu noktada devreye girebilir ya da harici olarak bağlayacağınız kulaklığın mikrofon girişinden sesinizi karşı tarafa iletebilirsiniz.

Bildirim özelliği sayesinde de kameralı sohbeti sizlere gönderen kişileri kaçırmamanız adına telefondan sesli ve renkli olarak bir yanıt sistemi gelmektedir. Bu özellik bilgisayarlarda da yer aldığı gibi yazışmalı sohbet odalarında dahil birinin sizlere dönüş sağladığını buradan anlayabilmektesiniz. Sizlere yönelik her türlü imkanın yer aldığı ve sohbet odalarından en iyi şekilde faydalanmanızı tanıyan tatli.net ile aradığınız kişiyi bulmanız çok uzun sürmeyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*