sohbet

İstanbul’da İslami Chat Odası

Güzel şehir İstanbul’da bir çok kişi yaşamaktadır. Bu kadar büyük bir kitlenin yaşadığı şehirde bile bazen insanlar aradığı kişiyi bulmakta ve gerçek dostluk kurmakta zorluk çekmektedir. Kimileri çekingen, kimileri ise asosyal olmasından kaynak olarak bir türlü doğru insanların bir birlerini bulması söz konusu olmamaktadır. Ancak bu durum toparlanabilecek ölçüde olduğundan dolayı sizlere bu anlamda hizmet verebilecek tatli.net’i tercih etmeniz yeni arkadaşlıklar ve eş adaylarının kapılarını aralayacaktır. Sunulan hizmet kalitesi sayesinde seviyeli bir ortamda yapılan chat görüşmeleri sonucunda sizlere kusursuz bir performansı sunabiliyoruz. İslama uygun bir şekilde hareket eden sohbet odalarından alınan verim ile sizlere farklı gözle bakılmasını engelliyor ve bu ortamda her zaman saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde bir anlayışın benimsenmesini önemsiyoruz.

Sohbet Aşamaları

Sohbet odasına ilk girişte ister nick name kullanabilir isterseniz de üye girişi yaparak bu sohbete katılabilirsiniz. Nick name kullanılması durumunda bağlantı kopması gibi sorunlarda sohbet geçmişi geri yüklenmemektedir. Ancak üye olan kişilerde belli bir hafıza sınırı olduğundan dolayı dolayı görüşmeye kaldığınız yerden devam etmeniz söz konusu olacaktır. Ayrıca nick name ile kameralı görüşmelere bazı platformlarda müsaade etmiyor ve kullanıcıların gizliliğini düşündüğümüz için üyeliklere bu özelliği açıyoruz. İlk girişte sağ alanda yer alan üyelerde istediğiniz birine yazabilir ya da birilerinin sizlere yazarak sohbet ortamının oluşmasını sağlayabilirsiniz. Elde edeceğiniz üst düzey başarı ve verimlilik sayesinde muhteşem diyaloglar sizleri bekliyor olacaktır. Amacımız kaliteli ortamda insanların bir birlerini daha iyi tanımalarını sağlamak olduğu için kurallar sayfasında yer alan ibareler her zaman geçerli olacaktır. Ayrıca chat odalarında yer alan yetkililerin uyarıları her zaman dikkate alınmalı ve suistimal edilmemelidir. Yaşadığınız en ufak bir rahatsızlıktan dolayı konuyu yetkililere bildirerek kişilerin uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Sohbet odalarında bildirim özelliği ve mobil uyumluluk olduğundan dolayı dilediğiniz yerden chat’e katılabilme şansınız olacaktır. Bildirim sayesinde pc başında olmasanız bile birinin yazdığı görebilir, ilerleyen versiyonlarda kişilere özel bildirim tonu ayarlama özelliği geldiğinde kimin yazdığını dahil anlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*