islami-uygulama
18-03-18 İslami Sohbet Zafer Şahin 84 Defa Okundu

İslami Sohbet Uygulaması Yayınlandı

İSLAMİ SOHBET UYGULAMA

İslami sohbet için gerekli olan mobil uygulama yakında sohbet dinlemek isteyen kullanıcılara şimdiden müjdeler.

Yapılan sohbet ortamında mobil cihazınız ile de artık uygulama edinme imkanı bulacaksınız. Gerekli çalışmalar ve güvenli bir mode ayarı ile en özel sayfa olarak islami bilgilerin aktarılacağı özel bir alan oluşturulmuştur. Bu alan üzerinde islami chat yapan misafirler bir çok bilgiye de ortak olacaklardır.

Uygulamanın avantajlı yanlarının olduğunu bilmenizi isteriz. İndirdikten sonra daha pratik bir şekilde daha hızlı ve kısa yol ile bağlantı kurabileceksiniz. Ve daha güvenli bir sisteme de sahip olacaksınız. İslami sohbet uygulaması Türkiye üzerinde bazı ilkleri da barındırmaktadır, önemli bir unsur olarak minimum veri harcaması cazip avantajı olarak görülüyor.

DAHA AZ VERİ HARCAMA

İnternet de takıldığımız sürece özellikle mobil verilerimizde kotamızın çok fazla aştığının farkında bile olamıyoruz. Bu gibi durumların bize geri dönüşü maddi olarak can sıkıcı olmaktadır. Yapılan bazı hataların bedelleri de haliyle pahalı olmakta.

Öncelikle bazı kuralları kafanızda yer ederek, kotadan harcama yaptığınız uygulamaları inceleyerek değerlendirmeye alınız. Daha sonra bu uygulamaların yerini alabilecek aynı işi yapabilen fakat daha az veri harcamanıza yardımcı olacak uygulamalar edinin. Bu konuda islami sohbet kullanıcısı olarak değerlendirmeye alacak olursak, Tatli.net sitesinin sunmuş olduğu bu farkındalık harikasını denemenizi öneriyoruz. Sadece kendimizi değil ,bütün misafirlerimizi ve dostlarımızın sıkıntılarını düşünerek işlemler gerçekleştirilmiştir.

GÜVENLİĞİNİZ ÖN PLANDA OLSUN

Sanal ortamlarda takılmanın avantajları ve dez avantajları vardır. Bunlar insanların geleceğini yada içinde bulundukları durumları da etkileyecektir. Öncelikle giriş yaptığınız sitelerin kullandığınız cihazlara verdiği zararlardan bahsedelim.

Bilmediğiniz bir uygulamanın sizin kişi rehberini veya özel dosyalarınıza hakim olduğunu biliyormusunuz ? Özellikle free olarak mobil telefonunuza indirip sadece meraktan uygulamayı denemeniz bile hem veri kaybı hemde risktir. Mobil cihazlardaki bazı virüs korumaları çok zayıf bir halka içinde bulunuyor. Android cihazların çok fazla yabancı illegal virüslere kurban olduklarını gözlemledik. Bu cihazlar genelde eski versiyonların yüklü olması ve yenilenmemesi durumunda ,güvenlik zaafını ortaya çıkarmaktadır.

Önemli olan bir diğer kural ise, güvenmediğiniz ve hakkında bilgi sahibi olmadığınız her uygulamadan uzak durmanız gereklidir. Cihazlarınızın güvenliğinden sorumlu olan kişiler sizler ve bilinçli kullanmanız olacaktır.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.