sohbet

Geveze Mobil Sohbet Sitesi

mobilden-baglan

Geveze sohbetciler artık mobilden de bağlantı kurmaya hazırlar. Bazı insanların aksine daha fazla konuşan kişiler için söylenen bir tabirdir.

Her ne kadar da çok konuşarak insanları bıktırsada bazılar gerçekten Geveze olduklarını kabul etmezler. Geveze olmanın artıları da eksileri de bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen bu ruh hali, kimisine göre çok konuşan geveze bir insandan hoşlanabilir, bir diğer kişiye göre daha az konuşan sakin yapıya sahip birinden hoşlanabilir.

Kendinize daha uygun olan adayı bulmak sizin sadece kendiniz olarak davranma ile meydana çıkacaktır. Kendi ruh halinizi veya özelliklerinizi yansıtmazsanız ,bu olay zaten kısa süre sonra patlak verir ve bir yerde tıkanırsınız. Yapmacık olmak bir süre sonra karşınızdakine geçer ve sizden uzaklaşmasına sebep olabilir.

MOBİLDEN GİRENLER DAHA AZ KONUŞUYOR

Mobil girişler aktif olduğunu bildirelim, mobilden girenlerin daha az konuşarak sohbete ortak oldukları gözlemlenmektedir. Bu konuşma durumu da daha çok kişisel bir olaydır. Mobilden girmenin rahatlığı tartışılamaz fakat, sohbeti takip etmekte güçlük çekilmektedir.

Bu nedenle daha az konuşmanın altında geriden gelmesi olabilir. Geriden gelmesi kelimesini açıklamak gerekirse, dönen sohbeti takip etmekte zorlandığı için cevap vermesi de zaman almaktadır. Bazı mobil kullanıcıların da tam aksine daha hızlı ve seri yazabildikleri gözlenmiştir. Özellikle oyun odalarında sorulan sorulara bilgisayarda klavye kullanan kişilerden daha hızlı yazarak puan almaları o kişilerin aslında hızlı olduklarını ve alışkanlık edindiklerini göstermektedir.

GEVEZE SOHBETE BAĞLAN

Mobil veya web üzerinden online hizmet sunan daha çok geveze insanları kabullenen chat sayfasıdır.

Bu düzen üzerine birçok gevezenin bir arada olarak farklı farklı konuları ele alması, sadece sohbetin üst düzeyde dönmesini sağlamaktır. Bağlanmak hakkında kısaca bilgilendirme yapalım, Odada bulunan herkes güncel sohbete dahil olmak ve eşlik etmekle sorumludur. Adı üzerinde geveze sohbet olmak bazı kuralları da beraberinde getirir.

Geçmişten günümüze kadar uzun yıllar geçmesine rağmen Tatli.net `in alt sayfasında barınan Geveze sohbet, 16. yılında da sayfasını bizlere ayırmıştır.

Bağlantı yaparken dikkat etmeniz başlıca durumlar, kurallar ve uyumlu olmaktan geçer. Bu faktörlere karşı hassas olduğunuz sürece eğlence tamamen sizden yana olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*