lezsohbet
27-03-18 Yaş Sohbet Zafer Şahin 1005 Defa Okundu

Gabile sohbet

Gabile gay sohbet Gabile mobil sohbet hakkında;

BU SİTE +18 KULLANICILARA UYGUNDUR, 18 YAŞ ALTI KULLANICILARIN GİRMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR..!

Gabile sohbet, Türkiyenin en büyük eşcinsel topluluğunu simgeler.Kuruluşundan bu yana çığ gibi büyüyen bu sohbet sitesi, internet aleminde hemen hemen gerkes tarafından bilinmektedir.

Gay sohbet

Verilen hizmetin asıl amacı, Gay arkadaşlarımızın kendilerine özel bir chat sayfasının bulunmasıdır.Toplum içinde çok fazla dışlanan ve itici gözle bakılması insanların istek ve arzularına saygısızlık edilmesi ile birlikte Gay sohbeti edilememektedir. Artık Gabile internet sayfası sayesinde bu mümkün hale gelmektedir.

Gelişmiş teknolojinin nimetleri, Gabile ilede buluştu. Mobil sohbet ile tanışan sitemiz, her kullanıcının cep telefonuna uyumlu olarak web sayfasını yenilemiştir. Mobil olarak Android, IOS işletim sistemi rahatlıkla Chat odasına bağlanabilir.

Yetişkinler tarafından girilmesi gereklidir. 18 yaş altı siteye girmesi sakıncalı ve yasaktır. Gabile mobil çet sitesi, %100 güvenli chat sayfasıdır.

Hangi Sohbet Sitesi Daha Aktif?

Gelişen teknolojiyle beraber insanlar yüz yüze görüşmeden önce sanal alemi tercih etmeye başladı. Sanal alem ile beraber insanlar profillerinde kendilerini tanıttı, isteklerini belirtti ve bu şekilde daha geniş bir kitlede daha büyük gruplar tanışmaya başladı. Bu da sanal sohbet siteleri ile gerçekleşiyor.

Girilmesi Görülmesi Gerekli Bir Platform

Türkiye’nin en eski bedava arkadaşlık sitesi Gabile, 2000 yılında kuruldu. 500 bini aşkın üyesi bulunan bu sitedeki üyelerin verilere göre yüzde yetmişi bekar. Bu siteyi öne çıkaran özellik ise çeşitli markalar ile anlaşmalar yapması. Bu anlaşmalar ile çeşitli faydalar sağlayan arkadaşlık sitesi, her yıl yüzlerce kişinin evlenmesine aracı oluyor. Gabile sohbet‘in üye sayısındaki en büyük artış sevgililer günün yaklaşırken oluyor. Ağırlıklı metropol şehirler olan Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da aktif üyeler sohbet sitesinde 23-30 yaş aralığında.

Bir diğer sohbet sitesi ülkemizde pek yaygın olmasa da Londra merkezli 180 milyon üyesi olan bir site. Bu sitenin adı ise Badoo. Bu sitede video ve fotoğraf paylaşabilir ve diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz arkadaşlık sitelerinden olan Badoo, kullanıcı dostu olması ile ön planda. Mobil uygulaması da bulunan site yeni insanlarla tanışmayı kolay hale getirdiği iddia ediliyor. Badoo ayrıca yanınızda veya aynı mekanda bulunan insanları da tespit edebiliyor. Tabii hala çok üyesi olsa da pek kullanılmayan yonja da sohbet siteleri arasında. Sahte profiller olduğu iddiası bu siteye girişi azaltmış gibi görünüyor.

Bir diğer platform Hi5! 50 milyondan fazla üyesi bulunan ve dünyaca ünlü site hala kullanılmakta ve gelişmekte olan bir site. Ayrıca ücretsiz.

Metropol Şehirler

Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da onlara özel arkadaşlık ve sohbet siteleri de mevcut. İstanbul.net 2005 yılında kurulmuş ve halen aktif. Ankara.net ise aynı İstanbul.net mantığında çalışan ilçeye ve semte kadar arama yapabilmenizi sağlayan bir site.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.