sohbet

Cep telefonu ile Sohbete giriş

CEP TELEFONU SOHBET GİRİŞİ

Kullandığınız cep telefonları ile Android veya IOS  işletim sistemli olabilir ,sistem üzerinden sohbete giriş yapmak mümkündür. Bazı sitelerin cep telefonu ile girişine izin verilmemesi kendilerince bir güvenlik önlemi olabilir.

Öncelikle şunu belirtelim, Bu sayfadan cep telefonlarınız ile mobil giriş yapmak mümkündür. Wifi ağına bağlı iken veya Mobil veriniz aktif ve internet kullanım hakkınız mevcut ise bağlanmanız da hiçbir engel bulunmaz. Siteye girişte kaynaklanan bazı donmalar veya teknik sorunlar oluşması sayfadan değil kullandığınız cihazla alakalı olduğunu bilmelisiniz, deneme amaçlı farklı bir mobil cihazla giriş yaparak aradaki farkı görmeniz mümkün olacaktır.

Şayet 1-2 cep telefonu ile denediniz ve hepsinde aynı sorun yaşıyorsanız yönetime ilgili hatayı ve sorunu bildirebilirsiniz.

TABLETTEN BAĞLANMAK MÜMKÜNMÜDÜR ?

Öncelikle bağlanmak istediğiniz sunucu ile ilgili bir takım bilgi alışverişi alarak alt yapının ne derece desteklediğini ve güvenli SSL bağlantısı olup olmadığını bilmelisiniz. Bir çok kötü amaçlı yazılımlar sayesinde insanların kişisel bilgileri sömürülebiliyor.

Tatli.net de internete bağlanabildiğiniz her cihazla, eğerki google ye bağlanabiliyorsanız diyelim Tatli,net ede bağlanmanızda hiç bir engel yoktur. Hatta fotoğraf makinası ile google ye girebiliyorsanız sohbet sitesine de girebilirsiniz. Tablet ile de sohbet sunucusuna bağlanmanız mümkündür. Teknolojinin en geniş ve iyi dönemlerinde insanların her türlü imkanı değerlendirerek kullanması gerekir. Mutfak robotu ile bağlana bilirmiyiz diyen bir kişi öncelikle ,mutfak robotuna sormalı daha önce bağlanmışmı 🙂 . Bu tarz alaycı sorularla karşılaşmakta mümkündür .

MOBİL BAĞLANTI GÜVENLİMİDİR ?

Tatli.net ailesi olarak 2002 den bu yana süren uzun bir maraton da milyonlarca insanın girip çıktığı sayfamızda ,henüz hiç kimse zarar görmemiştir. Tabiki bu yönetimin hassas yaklaşımı ve insanlara karşı vermiş olduğumuz özverili çalışma sonucu olduğunu söylemekte fayda vardır.

Mobil girişimiz üst düzey koruma altındadır, tereddüt yaşayacağınız bir durum olamaz. Bir kaç mobil görüntü ile sizlere gireceğiniz sunucu hakkında bilgilendirme niteliği sunalım.

mobilsohbet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*