azerbaycan-sohbet
05-03-18 Şehir Sohbet Zafer Şahin 198 Defa Okundu

Azeri sohbet

Azeri sohbet Kanalı

Azeri sohbet kanalları hakkında bazı bilgiler ve düşünceler. Azerbaycan ülkesi, Türkiye nin kardeş olarak tanımladığı bir halktır. Kökenleri Türk olarak bilinir, Türkmen olarak da bahsedilir.

Sayfamızın bünyesinde bulunacak olan Azeri sohbet kanalı,Yetişkin sohbet de dahil olmak üzere şuandan itibaren aktif olarak kullanıma hazırdır. Azeri Türkçesi her ne kadar da tam olarak bizim konuştuğumuz Türkçe ye benzemese de, söylenilen kelimeleri anlamakta çok fazla güçlük çekmemekteyiz.

Azeri sohbet kanalında bizde de olduğu gibi sohbet ve chat olarak hizmet sağlamaktayız. Bunların yanı sıra, Azeri – Türk ortak sohbet odası da hizmettedir. Aynı anda hem Türk hemde Azeri arkadaşlarımızla bol bol muhabbet imkanı bulabiliriz. Ortak olarak belirlenen Global kanal #Sohbet odası olarak kabul edilmiştir ve hizmete sunulmuştur.

Kardeş Ülke ile Sohbet Keyfi

2 Devlet bir millet olarak kardeş bellediğimiz Azerbaycan halkına yapılan bu chat hizmetinden son derece mutluyuz. Süreklilik ve uyum içerisinde Tatli.net in geleceğine dair her önemli gelişmede Azeri kanalını da ön planda tutarak yükselmesine imkan sağlayacağız. Chat özelliğini ve chat kültürünü bizler kadar iyi bilen bir millet ile aynı sayfada buluşup eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz.

Aradığınız kriterler ve özellikleri sıralarken global bir düşünce çerçevesinde sunabilirsiniz. Sadece Türkiye sınırları içerisinde vermiyoruz bu hizmeti, yakın zamanda çok fazla farklı ülkelerde de boy göstereceğimizin habercisi olalım.

2 dürüst kardeş ülkenin buluşma noktasına her kesimden chat severi bekliyoruz Bizim mekan ailesi.

Yurt dışından Giriş Yasağı Kalkmıştır

Özellikle chat sitelerinde yapılan clone – proxy saldırıları bir dönem oldukça yoğun ve sinir bozucu durumlarda idi. Yapılan gelişmeler ile artık Yurt dışı girişlerini kapatmaya gerek kalmadan koruma dönemi IRC üzerinde çığır açmıştır. Bu tarz lamer diye tabir ettiğimiz pasif insanların, daha fazla kendilerini düşürmeden konuya hakim olunmuş ve gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Son düzenlemelerde ,yurt dışından giren kullanıcılarımız artık hiçbir güvenlik önlemine takılmadan güvenli tarama sayesinde odalara aktarılmaktadır.

  • Proxy Girişleri Azeri girişleri aktiftir
  • Saldırı esnasında IP leri shunlar
  • Hiç bir saldırı IP`i odalara aktarılmaz
  • Bot ve User`i ayırt edebilme özelliği

Bu maddeler sayesinde yöneticilerde rahat bir nefes alarak, daha yararlı olabilecek alanlarda çalışmalarını güvenle sürdürebilirler.

 

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.