yas araligi
21-03-18 Yaş Sohbet Zafer Şahin 82 Defa Okundu

Aradığınız Yaş aralığına göre sohbet odası

YAŞ ARALIĞINA GÖRE SOHBET

Yaş aralıklarına göre odalar da sohbet pşatformunu oluşturmak ve sağlıklı şekilde arkadaş edinmenin yolları.

Sohbet odalarında aranılan en belirgin bir özellik, insanların arayış içerisinde uygun bir karşı cins bularak sohbetlerini sürdürmek. Bunun için gerekli olan bütün imkanlar sitemizce sağlanmıştır.

Yaş aralığını belirtmek için neler yapmak gerekir ? Sayfada üyelik sistemi olmadığı için, herkes online olarak canlı sohbete bağlanmaktadırlar. Yaşınız ne olursa olsun her sayfayı kullanma hakkına sahipsiniz öncelikle bunu bilmeniz gerekir. Fakat kendinize uygun bir yaş aralığı belirterek arama yaparak, çıkan sayfaları tercih etmeniz sizin için daha isabet bir arayış olacağına emin olabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, 30 yaşında olan bir bay kullanıcı 24-30 yaş arası sohbet odasını kullanması yaş olarak uygun olabilir.

Bir bayan kullanıcı ise, 20 yaşında olduğunu var sayarsak, 25-30 yaş arası sohbet odalarını kullanması uygun olabilir.

Bu örnekler sadece birer öneridir, sizler daha uygun yaş aralığını bulmak için bütün odaları gezmeniz de fayda vardır.

 

MOBİLDEN ONLİNE SOHBET ET

Geniş bir çapa sahip olan sohbet odaları ,son yıllarda oldukça hareketli dönemlere girmiş bulunmaktadır. Bunun bazı sebepleri ise ülkemize gelen mobil sohbet uygulamaları, daha doğrusu mobilden sohbete bağlanmak chat in en rahat dönemini de bizlere sunmuş olmaktadır.

Sohbet etmek sadece kendinize zaman harcamak için kullandığınız bir araç ise, günü birlik odaları tercihe derek mobil girişini kullanarak sisteme dahil olun. Daha uzun bir dönem takılmak varsa içinizde, #sohbet odasının genelinde kendinizi tanıtarak ,online olan herkesin sizi aynı anda tanımasına yardımcı olabilirsiniz.

 

HARİKA SOHBET ARKADAŞLIĞI KURUN

Yeni insanlarla tanışmak zor olduğu kadar, onlara güvenmekte hayli bir zaman isteyen bir olaydır. Gerçek arkadaşlık ,senin en kötü zamanında bile tereddüt etmeden sana elini uzatan arkadaşlarınız varsa, kıymetini bilerek onları kaybetmeyin.

İnsanlar çıkar sonucu ile birbirlerini kullanmaktan kaçınmayan ve sonunu düşünmeden hareket ettiklerinde , üzülen taraf olmamak için her nerede olursa olsun arkadaş ortamınızı iyi seçin. Harika bir dostluk için öncelikle Tatli.net in geçmişten günümüze gelen özelliklerini ve 16 yıl önce siteye girmiş ve hala bu sayfada bulunan kişilerin yorumlarını dinlemek isterseniz o arkadaşlarımıza ulaşmanız oldukça basittir.

Bu sayfayı sadece özel dostluklar ayakta tutmaya devam etmektedir.

 

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.