sohbet

Aradığınız Arkadaş Sizi Bekliyor

İslami chat sitelerinin önde gelenleri arasında yer alan tatli.net ile sizlerde aradığınız arkadaşı kısa sürede bulabilirsiniz. Online aktiflik süresi yüksek insanların burada vakit geçirmesinden dolayı her türden özelliği taşıyan kişilere ulaşmakta bir o kadar kolay olmaktadır. Aradığınız arkadaşı bulmak için elinizi çabuk tutmalı ve sizlerde bu avantajları değerlendirmek için elinizden geleni yapmalısınız. İslami sohbet siteleri her zaman diğer sohbet sitelerine oranla daha seviyeli bir tavır içerisindedir. Bu nedenle çeşitli kuralları yer almakta ve yöneticilerde bu kurallara uymayanları sistemden otomatik olarak uzaklaştırmaktadır. Amacı arkadaşlık kurmak dışında bu siteyi ziyaret eden insanların tatli.net’e giriş yapmaları halinde ortamın bozulacağını düşünmekteyiz.

Online Sürenizi Yüksek Tutun

Bir çok siteden burayı tercih eden insanların aradığı nitelikte kişileri bulması da son derece kolay işlemler arasında yer almaktadır. Öncelikli olarak sisteme giriş yapabileceğiniz bir nick belirlemeniz gerekmektedir. Dilerseniz üyelik işlemi başlatarak hep aynı isim ile sisteme dahil olabilirsiniz. Ardından sohbet etmek istediğiniz kişilere sağ alanda yer alan bloktan bakarak üzerine çift tıklayın. Açılan pencere o kişiyle özel görüşmeler yapabilmeniz için yazışma alanı gelecektir. Burada ikonları da kullanarak o kişiye bir “merhaba” diyerek sohbete başlayabilirsiniz. Kişilerin anlık olarak sizlere geri dönüş yapmaması halinde şansınızı başka arkadaşları değerlendirerek düşünebilirsiniz. Amacınız burada sohbet konusunda sizinle bir uyum içerisinde hareket etmeyi başarabilen ve kafa dengi olarak da uyum sağladığınızı düşündüğünüz kişilerle bir birliktelik kurmak olacaktır. Bu özellikleri ve nitelikleri sağlayabilen kişilerle her zaman daha iyi sonuçlar elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Sohbet odalarından muhabbet bir sonraki aşamaya taşımak ise tamamen sizlerin ve karşı tarafın sizlere karşı olan tutumu ile alakalı bir durumdur.

İstenmeyen Kişileri Reddedin

İstemediğiniz bir kişiden usulsüz bir şekilde geri dönüş almanız halinde bu kişilerin nicklerinin üzerine gelerek sağ tık yapmanız halinde görüşmede sizlere yazmasını engelleyebilirsiniz. Bunu yapamıyor ya da sistemsel bir hata olduğunu düşünüyorsanız da online olan bir yetkiliye durumu ibraz etmeniz halinde gereken yapılacaktır. Önemli olan sizlerin burada kendinizi nasıl hissettiğiniz ve platformdan nasıl daha verimli bir şekilde yararlanabildiğinizdir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*