40-yas
25-02-18 Yaş Sohbet Zafer Şahin 578 Defa Okundu

40 yaş üstü sohbet bayan arkadaş

Yeni yaş kategorisi ile 40 yaş üstü sohbet imkanı ve bu yapılan muhabbet bayanlarla olmak üzere gerçekleşmektedir. Yaptığınız sohbetin konusuyla alakalı olarak sayfada bulunan ve arayış içerisinde olan bay kullanıcılar, 40 yaş üzeri bayan arkadaş için en ideal siteyi kullandılarını da bilmelidirler.

Yapılan bazı tatsız olayların kullanıcıların güvenliğini ön plana almamıza sebep olmuştur. daha dikkatli olacak şekilde partnerlerinizi seçerek gelecek sorunları azaltmakta sizin elinizde olduğunu unutmayınız. Sayfaya giriş için herhangi bir kriter söz konusu değildir. Arayışınız 40 yaşının üzerinde bayan arkadaş ise doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Bu sitede sohbet, sadece 2 kişi arasında olmakla sınırlı değildir. Genel global #Sohbet olan odamızda herkese açık ortak bir konuşma alanıdır.

SOHBET ARAYIŞINIZDA NET OLUN

İnsanların amacı her ne kadar da farklı olasa da ,karşınızdaki bayan hangi amaçla yaklaştığınızı anlaması imkansızdır. Bu nedenle daha önce hoş olmayan bir olay ile karşılaştıysa ona göre bir tepki verecektir. Sizde tam olarak bu zamanda devreye girerek gerçek dostluk veya hangi amaçla sohbetinize başladığınızı belli ederseniz karşıya vermiş olacağınız güven duygusu daha net ulaşacaktır.

Ne kadar net konuşmalar yaparsanız karşınızdaki size o kadar net yaklaşacağı kanaatindeyim. Gereksiz muhabbetlerden kaçının, insanlar geçirdikleri zamanı daha verimli olması adına boş konuşmak yerine daha anlamlı ve verimli söyleşiler ile karşınızdakinin ilgisini çekmek size artı puan kazandıracaktır.

KENDİNİZE YAŞ KATEGORİSİ BELİRLEYİN

İlgilendiğiniz alanlardan bahsederken ortak noktaları bulmak önemlidir. Karşı cins size yaklaşımını vermiş olduğu cevaplarla ölçebilirsiniz. Çok fazla kelime sarf eden kişi, daha çok ilgi gösteriyordur. Kısa ve öz cevaplar verdiğini düşündüğünüz kişiler ise, muhtemelen bir kaç kişi ile aynı anda sohbet ediyordur. Bu istatislik genelde haklı sonuçlar çıkartmaktadır.

Önemli olan doğru kişi ile doğru yerde olmaktır. Her zaman doğru zaman doğru insan olması mümkün değil,  ne aradığınızı bilmek hedefin yarısına ulaşmak anlamındadır. Kendi sınırınızı çekin, uygun kişiyi kafanızda oluşturarak belirleyin ,sadece size yaklaşan kişileri kategorinize uygun olup olmadığını belirleyin. Böyle durumlarda insanlar çok fazla seçenekle karşılaştığı için sebepsiz pişmanlıklar yaşayabiliyor. Bu olayların etkisinde kalmamak için Çizginizi çizerek yolunuza devam edin.

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.