sohbet

18 yaş sohbet

18yassohbet

18 Yaş sohbet odaları

Sohbet sitelerinde yaş sınırlandırması ile artık daha seviyeli ve kaliteli odalarda sohbet imkanı !

Genellikle yeni sitelerin +18 yaş üzerine sunucular kurarak daha fazla kullanıcı hedeflemesi sonucu, bu tarz siteleri görebilmek mümkündür. Aslında çok fazla +18 sohbet odaları kurularak hedeflenen kullanıcıyı elde etmek ne kadar doğrudur ? Bu sistem ile fazla giriş yapan +18 üzerine sohbet kullanıcıların yarardan ziyade zarar vermeleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

18 Yaşının altında kalan sohbet kullanıcıları, oyun ve radyo odalarında kendilerine ayrılan bölümde sohbet şansı bulabilirler. Bu sayede güvenli ve eğlenceli zaman geçirerek muhabbet ortamına dahil olabilirler. Sadece 18 Yaşına girmiş ve üzeri olan kullanıcılar giriş yapabilir, bunun amacı gençlerimizi doğru sohbetlerin içine yönlendirmek denilebilir.

+18 Kuralları Geçerlidir

Bu sayfada +18 kuralları geçerlidir. Sadece yetişkin üzerine sohbet yapmak genelde yasaklanmıştır. Bu tür sohbetleri karşılıklı olarak özel odada yapılmalıdır. Aksi durumda yönetim farklı ceza işlemleri uygulamakta serbesttir. Kuralların var oluşu, herkesin görüşüne ve güvenliğine sahip çıkmak adınadır. Her kafadan bir ses çıkarsa veya illegal sohbetler , azınlık kısmın vermiş olduğu rahatsızlıklar da göz önünde bulundurulursa düzen ve disiplin elden gider. Her kullanıcı bu sayfaya girdiğini var sayarsak,  Kurallar sayfasını kabul etmiş sayılır.

Mobil telefon tablet ile sohbet edebilirsiniz

Bir çok alanda gelişen teknoloji ile sohbet odaları olarak büyük bir gelişime tanık olan sitemiz de mobil ile uyumlu hale getirilip sizlere sunulmuştur. Tamamen güvenli SSL hizmeti ile Tatli.net ziyaret edilebilecek en güvenli web siteleri arasında yer almaktadır. Mobil girişler de isterseniz giriş bölümünde nick kaydedebilirsiniz, yada takma isim ile kaydetmeden odalara bağlanarak chat yapabilirsiniz. Bütün mobil telefonlara uyumludur, problemsiz hızlı ve kolay giriş ile zaman kaynı yaşamadan sohbet edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*