Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Sohbet > Zeytinyağının saça faydaları

Zeytinyağının saça faydaları

Pazartesi, 04 Haz 2012 yorum ekle yorumlara git

Daha önceki yazılarımızda zeytin yağının vücut ve cilt bakımında birçok faydası olduğunu hatta vücunuzun her yerinde bakım için zeytinyağını kullanabileceğinizi söylemiştik. Bu yazımızda ise sizlere zeytinyağının tırnaklarınıza, ayaklardaki yorgunluğa ve saçınıza ne gibi faydalar sağlayacağından bahsedeceğim.

Tırnaklarınız güçsüz ve kırılma problemi yaşıyorsanız zeytinyağını linon ile karıştırın geceleri uyumadan önce tırnaklarınıza sürerek ovun faydasını göreceksiniz. Ayaklarınızda bir yorgunluk hissediyorsanız ılık su dolu bir kap içerisine bir miktar zeytinyağı ve limon damlatın ve ayağınız suyun içinde birkaç dakika beklesin bu sizi çok rahatlatacak.

En önemlisi ise saçlarda dökülme yıpranma ve kuruluktur. Eğer böyle bir sorununuz varsa badem yağı, kabak çekirdeği yağı ve zeytinyağını karıştırın. Banyo sonrasında saçlarınıza bir güzel masaj yapın daha sonra nemli bir havlu ile saçınızı sarın bir müddet bekleyin ve durulayın saçınızdaki değişimi göreceksiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok