Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet

arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘feyse gir’

Face giriş yap

Cumartesi, 22 Eyl 2012 yorum yok

Biliyoruzki son zamanlarda gerek medya gerek arkadaş ortamı gerekse haber bültenleri tüm hayatımız oldu facebook. Bazıları vardırki facebook onlar için vazgeçilmez bir yaşam kaynağı olmuştur bile. Kapılmış bir facebook çekim rüzgarına almış başını gidiyor kendi başka yerlerde olsada aklına facebookta. Arkadaş grupları muhabbetide artık tarihe karıştı, bir kişiyi tanıyorsunuz yada tanımıyorsunuz pek bir şey değişmiyor aslında. Facebook sosyal ağları en çok kullanılan sosyal platform olarak olarak insan ayırt etmeksizin insanları bir noktada kendi ağında topluyor.

Facebook sayesinde insanlar video izliyor resimlere bakıyor bağlantı paylaşabiliyor ve bu paylaşımlar insanların hoşlarına gidiyor. Kimi sevgili peşinde, kimi ise bu konuları çoktan aşmış durumda. Facebook sardı bizi ve alternatifleri bulunmadanda bırakacak gibi durmuyor. Herkez halinden memnunsa sorunda yok aslında. facebooka girin gerisini unutun şeklinde bir hayat yaşıyoruz. Bizim bir amacımızda facebooktaki grupları bir noktada sohbette buluşturmak.

SOHBETE BAĞLAN