Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Sohbet > Javasız sohbet

Javasız sohbet

Cuma, 11 May 2012 yorum ekle yorumlara git

Javasız sohbet odaları ve Javasız chat siteleri sayesinde Java gerektirmeyen sohbet odalarımıza bağlanmak için bilgisayarınızın web tarayıcısına hiçbir eklenti kurmanız gerekmemektedir. Javasız sohbete giriş yollarından birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle en çok bilinen yöntem linux işletim sistemi kullanmaktır. Linux işletim sistemi kullananlar javaya gerek duymadan sohbet odalarına bağlanabilirler. İkincisi ise java olmadan mirc sohbet programları ile direk sohbete bağlanabilirsiniz.

Bu yöntem oldukça kolay olduğu için bunu biraz açmak istiyorum. Sitemizden Buraya tıklayarak mirc programımızı bilgisayarınıza indirin. Programı çalıştırarak kurun kurulum sonrasında programı açtığınızda, program sizden nick girmenizi isteyecek nickinizi yazarak javasız sohbete bağlanabilirsiniz. Java gerektirmeye n chat programımız sayesinde chat yapabilirsiniz.

  1. HAtice
    Cuma, 11 May 2012 zamanında 16:54 | #1

    Çok saolun çok güzel oldu programı sorunsuz kurdum teşekkürler

  1. şimdilik geri bağlantı yok