Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Videolar > ikiz bebeklerin videosu

ikiz bebeklerin videosu

Perşembe, 26 May 2011 yorum ekle yorumlara git

ABD’de yaşayan 17 aylık ikiz erkek bebeklerin sohbet ettikleri amatör klip, video paylaşım sitelerinde sansasyona sebep oldu. Bebeklerin, kendi aralarında ciddi bir şekilde tartışmasını içeren görüntüleri şu ana kadar 3 milyondan fazla kişi izledi.

14 Şubat’ta yayınlanan 2 dakikalık klipte, bir evin mutfağında karşı karşıya gelen ikizlerin birbirleriyle sohbet ettikleri ve zaman zaman da ayaklarını yere vurarak tartıştıkları dikkat çekiyor. Bebeklerin “sıradışı” muhabbeti, YouTube kullanıcılarının eğlenceli alt yazı önerilerine de sebep olmuş.

Bunlardan biri ise şöyle:
– Bebek bezi olayı geçmişte kaldı, çok klişe be dostum
– Madem bu kadar akıllısın, çorabının teki nerede, Einstein?

Video, çocuk gelişim uzmanlarının da tartışma konusu oldu. Görüntülerin, bebeklerin kendi doğal ortamlarında konuşma yeteneklerini nasıl geliştirdiğine iyi bir örnek olduğu belirtiliyor. Bebeklerin annesi, kendisine ait blog’unda yaptığı açıklamada, “Dillerini, birbirleriyle tartışarak öğrenmelerini görmek inanılmaz” dedi.

İşte o video;

Categories: Videolar Tags:
  1. çiçek
    Pazartesi, 30 May 2011 zamanında 11:02 | #1

    çok güzel ikizler delirmişler

  1. şimdilik geri bağlantı yok