Hakkımızda - Tatli.net
Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakınız

Hakkımızda Tatli.net

Tatli.net 2002 yılında sohbet sitesi olarak kurulmuştur. Uzun yıllar jenerik isminden dolayı popülerlik kazanmıştır.

Tatli.net El değiştirmesinin ardından, düşüş yaşayarak uzun süre kapalı kalmıştır. 2017 yılında tekrar kaliteli chat hizmeti için sizlerin karşısındadır.

Üyeliksiz Sohbet

Sohbet odalarında büyük kitleye hitap eden siteler belli bir zaman sonra ücretli üyelik sistemine geçiş yaparlar. Artık bir şekilde para kazanma amacı güden siteler kullanıcıları ilk başta alıştırmak amacı ile siteye bağımlı hale getirerek amaçlarını gerçekleştirirler. Tatli.net ,çok eski site olmasına rağmen popüler olduğu dönemlerde dahil hiçbir zaman kar amacı düşünmemiş ve uygulamamıştır. Bu hizmetin sadece eğlence ortamı ve ücretsiz kalacağının garantisini vermektedir. Sizde üyeliksiz ücretsiz bir chat odası arayışındaysanız Tatlı sohbet odaları her zaman bu konuda öncü site olmuştur.

Java Olmadan Sohbet

Birçok sohbet sayfasında bağlanabilmek için bazı programları kurmanız için uyarılar alırsınız. Bunlar Java applet gibi, basit sohbet sitesi bile java olmadan odalara bağlanma izni vermez. Tatli.net ,önemli bir gelişme ile kullanıcıların daha rahat ortamda muhabbet etmeleri için Java olmadan da sitemize giriş yapmalarına izin vermiştir. Bazı kullanıcılar iş yerlerinden okullardan girdikleri için, bilgisayarların kurulumuna izin vermedikleri bazı programları indirme koşulunu ortadan kaldırdık. Artık kolay ve hızlı giriş sayesinde kafanız karışmayacak. İnsanların Sohbet adına aradıkları her şey,aradığınız kategoriye özel bir chat kanalları hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Mobil Sohbet Tatli mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek sohbet odalarına daha hızlı bağlanabilirsiniz.
Tatli.net Türkiye`nin en Tatlı Sohbet Sitesi