Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Magazin > Estetik kurbanı Serpil ÇAKMAKLI

Estetik kurbanı Serpil ÇAKMAKLI

Çarşamba, 25 May 2011 yorum ekle yorumlara git

Fotoğraftaki bu ünlü Türk sinemasının bir dönemine damgasını vurmuş güzelliği ve seksapeliyle ünlü bir oyuncu. Günün birinde o da geçip giden zamana direnemeyince çareyi estetik kliniklere gidip bıçak altına yatmakta buldu. Ama sonuç beklediği gibi olmadı.
Kendisinin de itiraf ettiği gibi “Allah vergisi gözlerimi, kaşlarımı, elmacık kemiklerimi ve burnumu estetikle rezil etti.”

İşte geçirdiği operasyonlardan sonra Türkiye’nin bir dönemine damgasını vuran güzelliğini yitiren Serpil Çakmaklı’nın bir estetik kurbanına dönüşmesinin öyküsü.Geçirdiği estetik operasyonlar Okan Bayülgen’in programında bile konu edilen Çakmaklı bu konuda bir hata yaptığını kendi de itiraf etti ve pişmanlığını dile getirdi.Hiç ihtiyacı olmadığı halde estetik operasyon geçirdiği için kendisine kızdığını söyleyen Çakmaklı daha sonra başka bir estetik cerraha gidip yaptığı hatadan dönmeye çalıştı.Ama yine de bir zamanlar görenlerin aklını başından alan ve belki de doğal akışında seyretse, zamana direnmeye kalkışmasa hala kusursuz sayılabilecek olan güzelliğini yitirdi.

Categories: Magazin Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok