Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Yaşam > En güzel facebook isimleri

En güzel facebook isimleri

Pazar, 29 May 2011 yorum ekle yorumlara git

Facebook şekilli isim yazma nasıl yapılıyor merak eden değerli ziyaretçilerimize bu makalemde yardımcı olmak istiyorum. Bir önceki yazımızda facebook isim değiştirmeden bahsetmiştim. Öncelikle ilk olarak facebook.com sitesine giriş yaparak oturum açıyorum daha sonra Sağ üst Menude “account” Yani hesabım Bölümüne tıklıyoruz, sonrasında “Settings” yazan Kısımdan Name butonuna tıklıyoruz Açılan Bölümde ise “New Name” yeni İsim yazan kısma yeni ismimizi yazıyoruz ve Change Name Butonuna tıklıyoruz hayırlı Olsun İsmimiz değişti.

Not: İlk isim değişikliğinden sonra isminizi 1 ay sonra değiştirebilirsiniz isim değişikliğinden biraz sonra yada bir gün sonra tekrar değiştirmek isterseniz facebook sistemi sizi 1 hafta engelleyecektir buda sizin isim değişikliği talebinizi 1 hafta daha uzatacaktır.

ŞEKİLLİ YAZI YAZMAK İÇİN BU ADIMLARI UYGULAYINIZ
1.Adım: Başlat’ a girin.
2.Adım: “Çalıştır” a tıklatın.
3.Adım: Yazı yazma bölümü karşınıza çıkacaktır.Oraya doğru bir şekilde “CHARMAP” yazın.
4. Adım: Tamam’ a tıklayın.Karşınıza karakter eşlem penceresi çıkacaktır oradan istediğiniz yazı türünü ve şeklini seçip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

Categories: Yaşam Tags:
  1. Diidii
    Cumartesi, 24 Eyl 2011 zamanında 20:46 | #1

    Paris İstanbul’a aşık

  1. şimdilik geri bağlantı yok